Wij weten dankzij onze ruime ervaring wat er bij een ontruiming komt kijken. Elke ontruiming is uniek en mensenwerk. Verhuizen, ontruimen, kleine kluswerkzaamheden, wij doen alles om uw ontruiming tot een succes te brengen.
Opgericht vanuit maatschappelijk oogpunt
Oprichter van Uwontruimer is Jurriën Kuijper, hij is ruim 8 jaar werkzaam geweest voor diversen stichtingen en kringlooporganisaties en heeft daar veel ervaring opgedaan in het taxeren van roerende goederen en het ontruimen van woningen.
“Tijdens mijn werk voor diverse stichtingen, die zich richten op ontruimingen en verhuizingen. Merkte ik dat er een behoefte is aan een betrouwbare en professionele organisatie die u daarbij kan helpen.”
Jurriën Kuijper
Dankzij de ervaring van Jurriën in kringloopwinkels, veilingen en internetverkopen kunnen wij u vertellen wat uw inboedel voor waarde heeft en kunnen wij u er een eerlijke prijs voor verstrekken of voor u laten veilen.
Duurzaam
Wij zijn een duurzaam bedrijf dat zoveel mogelijk hergebruikt. Bij een ontruiming blijven vaak nog een heleboel bruikbare goederen over. Daarom werken we samen met diverse kringlooporganisaties en andere goede doelen om nog veel meer mensen gelukkig te maken met uw restboedel.
Afspraak maken voor woning ontruimen
Maak eenvoudig een afspraak met ons door te bellen naar: 085-303 58 94 of vul het contactformulier in op onze website. U ontvangt dan een vrijblijvende offerte